Fot. Wojtek Laski / East News Ludzie w autobusie komunikacji miejskiej korzystajacy ze smartfonow, Paryz, Francja, 24.01.2021
Weglug nowej rekomendacji National Academy of Medicine zaleca sie nie uzywac telefonow komorkowych w komunikacji publicznej aby ograniczyc ryzyko transmisji Covid-19, nowe zalecenia ogloszone zostaly 23.01.2021.